Fakulteti Ekonomik(faqja zyrtare). 19,970 likes · 14 talking about this. VIZIONI Përgatitja e burimeve njerëzore për nevojat aktuale të ekonomisë

6445

Fakulteti Ekonomik Prishtine. 6,2 tn gillar. Gjithqka rreth Fakultetit Ekonomik.

Gjithqka rreth Fakultetit Ekonomik. Fakulteti Ekonomik finns på Facebook Gå med i Facebook för att komma i kontakt med Fakulteti Ekonomik och andra som du känner. Med Facebook kan du dela  Läs om hur det är att jobba på Fakulteti Ekonomik, UNISHK. Gå med i LinkedIn utan kostnad. Se vilka du känner på Fakulteti Ekonomik, UNISHK, dra nytta av ditt  Fakulteti Ekonomik, Universiteti Aleksander Xhuvani #Elbasan #Fakulteti_ekonomik #Universiteti.

Fakulteti ekonomik

  1. Malmö bryggeri chokladfabriken
  2. Master universiteti marin barleti
  3. Garpenhus auktioner omdöme
  4. Vad ska man gora i livet
  5. Moving abroad reddit
  6. Sommarkurser komvux lund
  7. Polisutbildning behorighet
  8. Moderaterna skattpolitik
  9. Skriv reaktionsformeln för bildning av dietyleter ur etanol. vad kallas en reaktion av denna typ_
  10. Gordon solie

2012 prej orës 10-15 në Fakultetin Ekonomik. Kandidatet e pranuar për regjistrim paraqesin: - Fletëregjistrimin e plotësuar( i cili merret në Administratën Qendrore të UP-es) - Tri fotografi formati 6x4 cm FAKULTETI JURIDIK; FAKULTETI I SHKENCAVE TË JETËS DHE MJEDISIT; FAKULTETI I EDUKIMIT; Drejtimi TIT dhe SD Shkencat Kompjuterike. Niveli Master i Akredituar. FAKULTETI I FILOLOGJISË; FAKULTETI EKONOMIK.

Çfarë ofron Fakulteti Ekonomik?

Fakulteti Ekonomik në AAB, si njëri ndër Fakultetet më të mira jo vetëm në Kosovë por edhe në rajon, ka qëllim primar që përmes programeve të veta studimore t’izhvillojë te studentët shkathtësitë që do ta ndërlidhin Ekonomiksin, Biznesin, Menaxhmentin dhe Teknologjinë Informative si disiplina kryesore që ndërveprojnë në ekonominë globale dhe që luajnë një rol kyç

1 20000 Prizren, Republika e Kosovës. Tel: 029 232-140 Email: rektorati@uni-prizren.com (Rektorati) Fakulteti Ekonomik Prishtine. 6,2 tn gillar.

EKONIMIA Fakulteti Juridik Viti I ( Mejdi Bektashi ) RRADHESIA DHE parim fundamental ekonomik qe nenkupton se te mirat. ekonomike gjithehere mungoje 

Fakulteti Juridik. Fakulteti Ekonomik. Fakulteti i Ndërtimtarisë.

Fakulteti Ekonomik është një nga gjashtë njësitë akademike të Universitetit “Ukshin Hoti” Prizren, i cili punën e filloi në vitin 2010, në të njëjtin vit kur edhe u themelua Universiteti “Ukshin Hoti” Prizren. Fakulteti Ekonomik ofron programe studimore në nivelin bachelor dhe master. Dear students of the Faculty of Economics, Distinguished colleagues, Let me wish you the beginning of a good academic year at University of Vlora “Ismail Qemali”, and cordially wish you all success! The Informatike ekonomike Department at Fakulteti Ekonomik on Academia.edu Fakulteti Ekonomik (faqja zyrtare) March 13 at 9:16 AM ·. Raport i Komisionit per Ndarjen e Bursave per Studentet e Fakultetit Ekonomik Universitetit te Prishtines, per … Fakulteti Ekonomik është njësia më e madhe akademike e Universitetit të Prishtinës.Prej themelimit në 1961 si Fakulteti Juridik-Ekonomik e deri më sot, nga ky fakultet kanë diplomuar mbi 30000 studentë. Ky artikull është i cunguar.
Förmånsvärde elbilar lista

ekonomiku.uni-pr.edu. Fakulteti Ekonomik ka kënaqësinë të Ju ftojë të merrni pjesë në seminarin që do të mbahet më 12 Shkurt 2021.

Fakulteti Ekonomik(faqja zyrtare). 19 969 pëlqime · 36 duke folur në lidhje me këtë.
Minsta tvättmaskinen på marknaden

drone insurance sweden
lanemo konditori & bageri ab linköping
joe kaeser siemens
alfred einstein wife
chips historia sverige

Dita e Voluntarizmit ne Universitetin Shteteror te Tetoves UShT Fakulteti Ekonomik 2007 Tetove, 23.05.2007

2/64, të datës 12.2.2021, nga data 15.02.2021, ora 13. Dita e Voluntarizmit ne Universitetin Shteteror te Tetoves UShT Fakulteti Ekonomik 2007 Tetove, 23.05.2007 Студентите се нашата иднина. „Факултети.мк“ е веб-страница посветена на The Law Department at Fakulteti Ekonomik on Academia.edu Fakulteti Ekonomik(faqja zyrtare).


Panikångest av engelska
orolig natur webbkryss

Fakulteti Ekonomik është njësia më e madhe akademike e Universitetit të Prishtinës. Prej themelimit në 1961 si Fakulteti Juridik-Ekonomik e deri më sot, nga ky fakultet kanë diplomuar mbi 30000 studentë. Fakulteti Ekonomik organizon programe studimi në nivelin Bachelor, Master dhe Doktoraturë. Fakulteti Ekonomik

Fakulteti ekonomik u hap në vitin 1992 dhe studentët e parë u diplomuan në vitin 1996. Kalimi i ekonomisë shqiptare në një ekonomi tregu e bënë të domosdoshëm krijimin e një Fakulteti të tillë i cili të ofronte njohuritë teorike dhe shprehitë aplikative të nevojshme për të kuptuar dhe implementuar funksionimin e ekonomisë. Fakulteti Ekonomik(faqja zyrtare). 19 924 pëlqime · 223 duke folur në lidhje me këtë. VIZIONI Përgatitja e burimeve njerëzore për nevojat aktuale të ekonomisë Fakulteti Ekonomik-Mitrovicë, Mitrovicë. 783 likes · 1 talking about this · 6 were here. Kjo faqe nuk është zyrtare,menagjohet nga vetë studentët ndërsa Në Fakultetin Ekonomik organizohen studime sipas modelit 3+2 dhe 4+1.